KIA-FORUM SRBIJA
Registrujte se ili logujte da bi imali potpuni pristup forumu i chat-u


U neregistrovanom stanju mozete videti sam dve teme PRAVILA FORUMA i KIA NOVOSTI
KIA-FORUM SRBIJA
Registrujte se ili logujte da bi imali potpuni pristup forumu i chat-u


U neregistrovanom stanju mozete videti sam dve teme PRAVILA FORUMA i KIA NOVOSTI
KIA-FORUM SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..::KIA-FORUM SRBIJA::..
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
WELCOME TO! > KIA-FORUM.FORUMOTIONS.COM
KIA > > SRBIJA
> >> > THE BEST CARS  < << <

 

 Za zainteresovane clanove da pomognu KIA-FORUMU

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Administrator
Admin
Admin
Administrator


Posts : 272
Join date : 2009-10-02

Za zainteresovane clanove da pomognu KIA-FORUMU Empty
PostSubject: Za zainteresovane clanove da pomognu KIA-FORUMU   Za zainteresovane clanove da pomognu KIA-FORUMU Icon_minitimeFri Oct 16, 2009 11:37 am

Da bi se nas forum vise reklamirao potrebno je napraviti lepo urecene papire o nasem forumu kao neke vrste pozivnica za nase poznanike,
koje ce podstaci te ljude da se prijave na nas forum.



Ako bi neko zeleo da nam pomogne neka se obrati ovde u ovoj temi i napise svoje misljenje.




Hvala UNAPRED
Back to top Go down
https://kia-forum.forumotion.com
jmrsic
Top Poster
Top Poster



Posts : 451
Join date : 2009-10-03

Za zainteresovane clanove da pomognu KIA-FORUMU Empty
PostSubject: Re: Za zainteresovane clanove da pomognu KIA-FORUMU   Za zainteresovane clanove da pomognu KIA-FORUMU Icon_minitimeSun Oct 18, 2009 9:30 pm

KIA fanovi, ako vas ima , javite se, zajedno smo jaci!
KIA sada boluje od decijih bolesti , ali sam uveren da ce izrasti u ozbiljan brend!!!
Back to top Go down
Žac
Poster
Poster
Žac


Posts : 28
Join date : 2010-11-12
Age : 41
Location : Zagreb

Za zainteresovane clanove da pomognu KIA-FORUMU Empty
PostSubject: Re: Za zainteresovane clanove da pomognu KIA-FORUMU   Za zainteresovane clanove da pomognu KIA-FORUMU Icon_minitimeFri Nov 12, 2010 6:26 pm

Ako smijem preporučiti:

1. Napravite stranicu na Facebooku za svoj forum jer Fejs je besplatna i dobra reklama i na njemu je jako mnogo ljudi, ljudi koji voze i vole Kiu.

2. Učlanite se na Fejsu na stranicu svog uvoznika za Kia vozila (KIA MOTORS SRBIJA) i predstavite na njihovom zidu svoj forum, i ubacite link.
Evo pomoć: https://www.facebook.com/search.php?init=quick&q=kia%20srbija&tas=0.5421390902174608#!/KIASrbija

3. Napravite si i isprintajte male letke doma koje možete stavljati ekipi po gradu na njihove Kie, pod brisače. Very Happy

4. Kontaktirajte Automobiliju jer su otvoreni za svaku suradnju. To vam je portal koji posjećuje ekipa sa ovih prostora i tamo smo i mi predstavili svoj klub.
Adresa: http://www.automobilija.net/
Mail: redakcija@automobilija.net

Nemojte se uvrijediti i misliti da pametujem, već želim pomoći i ovo je par mojih savjeta.
Ako vas još bude šta interesiralo, tu sam i pitajte.

Pozdrav
Back to top Go down
http://www.kia-klub.hr
jmrsic
Top Poster
Top Poster



Posts : 451
Join date : 2009-10-03

Za zainteresovane clanove da pomognu KIA-FORUMU Empty
PostSubject: Re: Za zainteresovane clanove da pomognu KIA-FORUMU   Za zainteresovane clanove da pomognu KIA-FORUMU Icon_minitimeSat Nov 13, 2010 1:34 am

Vec smo preduzeli neke korake u vezi sa fbookom. Hvala na savetu, prihvatamo sve ideje koje ce unaprediti ovaj forum. POZZ
PS: "Nemojte se uvrijediti i misliti da pametujem, već želim pomoći i ovo je par mojih savjeta."

Daleko od toga da smo se uvredili, zadivljen sam energijom koju posedujete i mogu samo da zalim sto nema vise takvih ljudi.
Zac - care, hvala ti.
Back to top Go down
Žac
Poster
Poster
Žac


Posts : 28
Join date : 2010-11-12
Age : 41
Location : Zagreb

Za zainteresovane clanove da pomognu KIA-FORUMU Empty
PostSubject: Re: Za zainteresovane clanove da pomognu KIA-FORUMU   Za zainteresovane clanove da pomognu KIA-FORUMU Icon_minitimeTue Nov 16, 2010 7:58 pm

Wink Nema na čemu, majstore! Najveći moj razlog osnivanja kluba je bio taj da se uz pomoć tog kluba ljudi upoznaju i druže. Nije potrebno nikakvo nabrijavanje auta da bi bio u klubu, već samo da si za zabavu i druženje. I zbilja smo super ekipa, a to ćete i vi postati.

Potrebno je strpljenja i vremena ali vjeruj i uspjet ćeš u svojoj ideji.
Back to top Go down
http://www.kia-klub.hr
dods
Poster
Poster



Posts : 21
Join date : 2010-10-13

Za zainteresovane clanove da pomognu KIA-FORUMU Empty
PostSubject: pomoc forumu kia   Za zainteresovane clanove da pomognu KIA-FORUMU Icon_minitimeFri Nov 19, 2010 10:46 pm

upravo o tome se radi. Kad sam kritikovao forum da je dosadan i nemastovit i kad sam kao parametar pomenuo citroen forum upravo sam mislio na to. Poenta je upravo u tome *zajedno smo jaci* naravno necemo ni skim tuci ali jaci u smislu kako da pomognemo jedni drugima u resavanju nekih problema. Kasnije se mogu organizovati i neki skupovi, tako se ljudi upoznaju i druze i to je onda prava stvar...pozdrav
Back to top Go down
Sponsored content





Za zainteresovane clanove da pomognu KIA-FORUMU Empty
PostSubject: Re: Za zainteresovane clanove da pomognu KIA-FORUMU   Za zainteresovane clanove da pomognu KIA-FORUMU Icon_minitime

Back to top Go down
 
Za zainteresovane clanove da pomognu KIA-FORUMU
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KIA-FORUM SRBIJA :: .::Welcome::. :: KIA Novosti-
Jump to: